Gminny przewóz pasażerski dla wyborców Ważne

Informacja Burmistrza Latowicza w sprawie bezpłatnego gminnego przewozu pasażerskiego dla wyborców w wyborach parlamentu europejskiego w dniu 9 czerwca 2024 r. (niedziela).

Autor: Arkadiusz Reda , 2024-05-29, 15:33

Awaria wodociagu Ważne

Informujemy, iż w związku z usuwaniem awarii na sieci wodociągowej, mogą nastąpić spadki ciśnienia lub całkowity zanik wody. Dotyczy miejscowości: Wężyczyn, Dąbrówka, Latowicz ul. Rynek, Kuźniarskiego, Polna, Królowej Bony, Senatorska, Świętego Ducha, Kościuszki, Grudnowa, Ogrodowa. Przewidywany czas usunięcia awarii: 29.05.2024 r. (środa) do godz. 18.00. Dziękujemy za wyrozumiałość.

Autor: Arkadiusz Reda , 2024-05-29, 14:58

Dni Pola w Seroczynie

Zaproszenie na tegoroczne Dni Pola do Stacji Doświadczalnej Oceny Odmian w Seroczynie. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, a przede wszystkim rolników z do wspólnego oglądania tegorocznych doświadczeń odmianowych.

Autor: Arkadiusz Reda , 2024-05-27, 7:45

Awaria gazociągu w Latowiczu

Aktualizacja 7.58 : Sytuacja z wyciekiem gazu opanowana. Prosimy stosować się do wyznaczonego objazdu. W związku z awarią sieci gazowej na ul. Świętego Ducha w Latowiczu prosimy wszystkich mieszkańców oraz osoby przebywające w tej okolicy o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do poleceń służb pracujących na miejscu. Prosimy również o korzystanie z wyznaczonych objazdów.

Autor: Arkadiusz Reda , 2024-05-24, 7:01

Podinspektor ds. ewidencji ludności i dowodów osobistych - oferta pracy Ważne

Ogłoszenie o wolnym stanowisku urzędniczym: Podinspektor ds. ewidencji ludności i dowodów osobistych oraz naborze kandydatów na to stanowisko

Autor: Arkadiusz Reda , 2024-05-23, 17:45

Tężnia solna w Latowiczu już działa!

Z przyjemnością informujemy, że dobiegła końca realizacja zadania: Budowa tężni solnej w centrum miasta Latowicz . Budowa tężni solnej była ostatnim elementem zagospodarowania terenu pomiędzy placem kościelnym a kompleksem sportowym „Orlik” w Latowiczu, którego realizacja rozpoczęła się w 2023 r. Całkowity koszt przedsięwzięcia wyniósł 457 992,96 zł. Zadanie zostało dofinansowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego w ramach Programu Wsparcia Mazowsze dla klimatu.

Autor: Arkadiusz Reda , 2024-05-22, 8:21

Awariia na sieci wodociągowej

Autor: Arkadiusz Reda , 2024-05-21, 16:38

Domyślny obraz dla aktualności, dodawany automatycznie przez system.
Zapytanie ofertowe

Zapytanie ofertowe „na sterylizację lub kastrację oraz czipowanie zwierząt (psy i koty obu płci) wraz z wpisaniem do elektronicznego systemu znakowania zwierząt z terenu gminy Latowicz”

Autor: Arkadiusz Reda , 2024-05-14, 14:10

Termin płatności II raty podatku

Szanowni Państwo, Burmistrz Latowicza przypomina o zbliżającym się terminie płatności II raty podatku od nieruchomości, podatku rolnego, podatku leśnego, łącznego zobowiązania pieniężnego oraz opłaty za gospodarowanie odpadami który mija 15 maja 2024r.

Autor: Arkadiusz Reda , 2024-05-13, 14:03

Strategia Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych dla metropolii warszawskiej 2021-2027+

Konsultujemy zaktualizowaną „Strategię Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych dla metropolii warszawskiej 2021-2027+”

Autor: Arkadiusz Reda , 2024-05-08, 15:38