Data publikacji: 2022-11-04, 16:57

Wniosek o zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstwa domowego.

Mieszkańcy Gminy Latowicz mogą składać Wniosek o zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstwa domowego.

Wnioski będą podlegały weryfikacji – węgiel w preferencyjnej cenie będą mogły kupić od samorządu osoby uprawnione do dodatku węglowego.

Wniosek o preferencyjny zakup węgla złożyć można w następujący sposób:

• pisemnie w Urzędzie Gminy Latowicz
  • za pomocą środków komunikacji elektronicznej ePUAP (wówczas należy opatrzyć je kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub uwierzytelnić z wykorzystaniem profilu zaufanego)

Szczegółowe informacje na ten temat można uzyskać telefonicznie pod numerem telefonu 25 752 10 90 w.16

Wcześniejsze złożenie przez mieszkańców „Zgłoszenia zapotrzebowania na węgiel w Gminie Latowicz” nie jest równoznaczne z możliwością zakupu węgla na preferencyjnych warunkach. Warunkiem koniecznym dokonania zakupu paliwa stałego na preferencyjnych warunkach jest konieczność złożenia wniosku i przejścia jego poprawnej weryfikacji.