Data publikacji: 2022-11-26, 9:58

Prestiżowy Ranking Samorządów „Rzeczypospolitej”

W dniu wczorajszym wyłonieni zostali zwycięzcy w prestiżowym Rankingu Samorządów „Rzeczypospolitej”.

Jak mówią autorzy rankingu: „… nasz ranking weryfikuje skuteczność działań władz samorządowych w kształtowaniu zrównoważonego rozwoju wspólnoty lokalnej, ujmowanego w strategicznych kategoriach: trwałości ekonomicznej, trwałości środowiskowej, trwałości społecznej oraz w zakresie jakości zarządzania.”

Jako, że nasi mieszkańcy bardzo lubią różnego rodzaju rankingi i porównania Gminy Latowicz do innych gmin, czy to z naszego, czy ościennych powiatów – informujemy, że w tegorocznym rankingu gmin wiejskich, Gmina Latowicz zajęła 53 miejsce na 1523 gminy w Polsce. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, iż znaleźliśmy się na pierwszym miejscu wśród gmin wiejskich w powiecie mińskim.

Brawo My!