Data publikacji: 2022-06-08, 8:45

XXXVI sesja Rady Gminy Latowicz

Sesja zwołana została na 14 czerwca br. (wtorek), na godzinę 10.00, w Domu wiejskim w Latowiczu, ul. Rynek 1.

Zaplanowano debatę nad „Raportem o stanie gminy Latowicz za rok 2021” oraz podjęcie następujących uchwał:

• Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia Wójtowi Gminy Latowicz wotum zaufania.
  • Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia sprawozdania finansowego gminy Latowicz wraz ze sprawozdaniem z wykonania budżetu za rok 2021.
  • Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia Wójtowi Gminy Latowicz absolutorium z tytułu wykonania budżetu za rok 2021.
  • Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie gminy Latowicz na rok 2022.
  • Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej na lata 2022-2029.
  • Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie poboru podatku rolnego, podatku leśnego i podatku od nieruchomości w drodze inkasa, wyznaczenia inkasentów i określenia wysokości wynagrodzenia za inkaso.
  • Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie zarządzenia poboru opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi w drodze inkasa oraz określenia inkasentów i wynagrodzenia za inkaso
  • Podjęcie uchwały w sprawie upoważnienia Kierownika GOPS w Latowiczu do prowadzenia postępowania w sprawie świadczeń pomocy materialnej o charakterze socjalnym.

Szczegółowy porządek obrad znajduje się w Biuletynie Informacji Publicznej: https://bip.gmina-latowicz.pl/dokumenty,5_281